Kullanım Koşulları

theoria.com.tr adresine hoşgeldiniz. Websitemizi (“Site”) kullanarak, Theoria Digital (“Theoria”) ile kullanıcı (“Siz”) arasında oluşan aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız.

Site kullanım kuralları ve koşulları aşağıdaki gibidir:

  1. Site‘deki Sayfaların ve yazıların içerikler sadece genel kullanım ve bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir uyarı olmaksızın içerikler değiştirilebilir.
  2. Site‘de verilen bilgiler veya yazılan yazıları kullanımınızdan dolayı oluşabilecek sorunlar için Theoria sorumlu tutulamaz. Site‘den belirli bir ihtiyacınızı karşılamak için kullanacağınız hizmet, ürün veya bilgiyi kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır.
  3. Site‘ye girerek ve kullanarak, Gizlilik Politikası şartlarını kabul etmekte olduğunuz varsayılacaktır.
  4. Site‘de yazılan hiçbir içerik, izin alınmadan ve gerekçe göstermeden kullanılamaz.
  5. Site, diğer sitelere link verebilir ve bu linklere tıkladığınızda sizi başka sitelere yönlendirebilir. Bu linklerin verilmesi, yönlendirildiğiniz websitesi veya yöneticileri ile aramızda bir işbirliği, anlaşma, sponsorluk veya benzeri bir ortaklık olduğu anlamına gelmemekte olup, yönlendirildiğiniz site de kullanımınızdan kaynaklanabilecek risklerin farkında olmanız beklenmektedir.
  6. Aksi belirtilmediği sürece, Site‘deki tüm içerik, hizmet ve ürünler herhangi bir garanti vaad edilerek sunulmamakta olup, belirli bir amaç veya kullanım için verilmektedir. Bu bilgiler, teknoloji geliştikçe sıklıkla güncellenecektir.
  7. Site‘de yayınlanan yazılarda tutarsızlıklar veya yazım hataları olabilmektedir. Ve Theoria bu hatalardan doğabilecek sorunlardan feragat etmektedir. Theoria, Site‘deki içeriklerin tamamlanmış ve güncel olacağını taahhüt etmemektedir. Theoria‘nın, Site‘deki içerikleri güncellemek gibi bir zorunluluğu yoktur. Theoria, Site içeriklerini istediği zaman haber vermeksizin değiştirebilir. Theoria, Site‘yi istediği zaman geliştirebilir veya Site üzerinde değişiklikler yapabilir.